Проектування доріг
+38 (044) 234 82 44
+38 (067) 983 60 53
dortrans@ukr.net
Київ, вул. Богдана Хмельницького 16-22, офіс 303

Проект реконструкції вул. Магнітогорської у м. Києві

вулиця Магнітогорська

вулиця Магнітогорська

Компанія Дортранс закінчила розробку проекту реконструкції вулиці Магнітогорської в м. Києві. Проектом передбачається капітальний ремонт дорожнього покриття на ділянці від вул. Червоноткацької до провулку Магнітогорського, а також розширення провулку Магнітогорського з його подовженням до вул. Червоногвардійської. В рамках проекту виконується реконструкція зовнішнього освітлення та влаштування дощової каналізації.На перехресті провулку Магнітогорського та вул. Червоногвардійської встановлюється новий світлофорний об’єкт, виконується ремонт тротуарів.Роботи з реконструкції мають бути віконані до кінця 2014 року.

Детальніше...

Проект реконструкції вул. Газопроводної у м. Києві

реконструкція вул. Газопроводної в м. Києві Компанія Дортранс розпочала розробку проекту реконструкції вулиці Газопровідної в м. Києві. Проектом передбачається розширення дороги, довжиною 2,2 км, до 4-х смуг руху, пристрій тротуарів вздовж вулиці, реконструкція зовнішнього освітлення та влаштування дощової каналізації по всій довжині дороги. Також буде проведена реконструкція ділянки дощової каналізації по вул. Стеценка.

Детальніше...

Проект реконструкції вулиці Благовісної у м. Черкаси

blagovisna-cherkasy-01-web

Компанія Дортранс закінчила роботу на проектом реконструкції вулиці Благовісної у  м. Черкаси

Ділянка реконструкції розміщена по вулиці Благовісна розміщена в Північній частині міста Черкаси та є одною магістралей, яка  сполучає південну та північну частини міста. Вулиця Благовісна з одностороннім рухом та трьома смугами руху є магістральною.  Вулиця пролягає через все місто. Ділянка реконструкції вул. Благовісна  пролягає з районі, де розміщена в основній масі житлова забудова в існуючих межах червоних ліній шириною 32,0 – 35,0 м.

 

Детальніше...

Проект реконструкції бульвару Шевченко у м. Черкаси

schevchenko-cherkasy-01-web Компанія Дортранс розпочала розробку проекту реконструкції бульвару Шевченка в м. Черкасси.Проектом передбачається заміна дорожнього одягу по проспекту, реконструкція бульварної частини, заміна опор освітлення. У центральній частині міста передбачається незначне розширення проїзної частини та облаштування заїзних кишень для громадського транспорту та паркувальних місць уздовж дороги.

Детальніше...

Проект реконструції вул. Братської у м. Києві

проект реконструкції вул. Братської У грудні 2013 року компанія Дортранс завершила роботи над проектом реконструкції вул. Братської у Подільскому районі м. Києва. Робочий проект  “Реконструкція  вул. Братської з демонтажем трамвайних колій на вул. Братській та Контрактовій площі у Подільському районі  м. Києва” виконаний  ТОВ “Дортранс” на підставі розпорядження Київської міської державної адміністрації № 2305 від 24.12.2012 та завдання  на проектування КК “Київавтодор” від 27.03.2013р.

Детальніше...

Проекти доріг, що були виконані у 2013 році

проекти доріг по Київській області У 2013 році компанія Дортранс виконала ряд невеликих проектів капітального ремонту та реконструкції доріг у містах і селах Київської області.
Всі проекти пройшли держекспертизу.

Детальніше...

Проекти 2012 року

проекти доріг 212 року У 2012 році компанія Дортранс виконала ряд невеликих проектів капітального ремонту та реконструкції доріг у містах і селах Київської області. Всі проекти пройшли держекспертизу.

Детальніше...

Проект капітального ремонту бульвару Шевченка у м. Києві

бульвар Шевченка

Компанія Дортранс розробила проект капітального ремонту бульвару Шевченка у м. Києві.

Ділянка реконструкції розміщена у центральній частиніі м. Києва.  Проектом передбачено перевлаштування дорожнього одягу по проїзний частині, капітальний ремонт двох підземних переходів та благоустрій теріторії.

Детальніше...

Проект реконструкції вулиці Червоноткацької у м. Києві

вулиця Червоноткацька

Компанія Дортранс розробила проект реконструкції вул. Красноткацької у м. Києві.

Ділянка реконструкції розміщена у Дніпровському районі м. Києва.  Межа робіт – вул. Червоногвардійська – вул. Мурманська. 

Детальніше...