Проектування доріг
+38 (044) 234 82 44
+38 (067) 983 60 53
dortrans@ukr.net
Київ, вул. Богдана Хмельницького 16-22, офіс 303

Проект реконструкції вулиці Благовісної у м. Черкаси

blagovisna-cherkasy-01-web

Компанія Дортранс закінчила роботу на проектом реконструкції вулиці Благовісної у  м. Черкаси

Ділянка реконструкції розміщена по вулиці Благовісна розміщена в Північній частині міста Черкаси та є одною магістралей, яка  сполучає південну та північну частини міста. Вулиця Благовісна з одностороннім рухом та трьома смугами руху є магістральною.  Вулиця пролягає через все місто. Ділянка реконструкції вул. Благовісна  пролягає з районі, де розміщена в основній масі житлова забудова в існуючих межах червоних ліній шириною 32,0 – 35,0 м.

 

Робочий проект реконструкції вулиці Благовісна від вул. Котовського до вул. Можайського в м. Черкаси , довжиною 1,826 км , розроблений компанією « ДОРТРАНС » на підставі завдання , виданого Департаментом архітектури , містобудування та інспектування Черкаської міської ради від 18.09.2013 р. і на основі інженерно- геодезичних вишукувань виконаних ТОВ « ДОРТРАНС » в 2013 році .

Основні рішення проекту

Ширина проїжджої частини 12,0 м. Існуюче покриття з асфальтобетону ділянки реконструкції вулиці , має руйнування , нерівності , глибокі вибоїни. Необхідність реконструкції викликана аварійно небезпечним станом покриття і зниженням пропускної здатності магістральної вулиці . Для вирівнювання поперечного та поздовжнього профілів проектом передбачається холодне фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття і укладання нових шарів асфальтобетонного покриття.

 

Теґі: , , , , ,