Проектування доріг
+38 (044) 234 82 44
+38 (067) 983 60 53
dortrans@ukr.net
Київ, вул. Богдана Хмельницького 16-22, офіс 303

Проект реконструції вул. Братської у м. Києві

проект реконструкції вул. Братської У грудні 2013 року компанія Дортранс завершила роботи над проектом реконструкції вул. Братської у Подільскому районі м. Києва. Робочий проект  “Реконструкція  вул. Братської з демонтажем трамвайних колій на вул. Братській та Контрактовій площі у Подільському районі  м. Києва” виконаний  ТОВ “Дортранс” на підставі розпорядження Київської міської державної адміністрації № 2305 від 24.12.2012 та завдання  на проектування КК “Київавтодор” від 27.03.2013р.

Основні інженерні рішення по вул. Братській

Довжина  вул. Братської складає 522,0 м.  Ширина вулиці після реконструкції залишеється без змін та складе від 10,5 м. Межа робіт по примикаючим вулицям прийнята по кінцю заокруглення радіусів з заміною існуючого покриття. Існуючий борт по вул. Братській розбирається і влаштовується новий гранітний борт. В повному обсягу вздовж вулиці Братської здійснюється заміна покриття пішоходної частини тротуару з асфальтобетону на  нове покриття з плит ФЕМ, крім невеликих ділянок з існуючим покриттям із ФЕМ. В місцях влаштування пішохідних переходів передбачається пониження бортового каменю до 4,5 см.

Існуючі трамвайні колії по вул. Братській демонтуються. Проектом також передбачено демонтаж існуючої недіючі трамвайні колії в межах вулиць Межигірської, Г. Сковороди, та Гостинного двору,  та влаштування нового покриття в межах демонтажу по Контрактовій площі.

Передбачено по одній зупинці загальноміського транспорту в обох напрямках.

Конструкції дорожнього одягу

У зв’язку із наявністю слабких ґрунтів та близьких до поверхні ґрунтових вод, а також з демонтажем недіючої трамвайної лінії, для влаштування надійної конструкції дорожнього одягу прийнято рішення розібрати існуючу конструкцію та вибрати нестабільний ґрунт на достатню глибину для влаштування нового дорожнього одягу. Товщина дорожнього одягу складає 100 см (пісок, 2 шари щебеню та 3 шари асфальту).

На Контрактовій площі частково передбачено фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття товщиною 5 см із влаштування м нового покриття.

 Роботи по інженерним мережам

Згідно технічних умов ПАТ “Київводоканал” на ділянці реконструкції проектом передбачається реконструкція водопровідних колодязів та камер, у кількості 38 шт., та реконструкція каналізаційних колодязів, у кількості 60 шт., що знаходяться під проїздом та тротуарами вул. Братської та Контрактової площі. Люки на колодязях передбачаються із запірними механізмами та логотипом ПАТ АК “Київводоканал”. Люки колодязів, що влаштовуються на проїзній частині, монтуються на дорожній плиті для попередження просадки колодязів.

Згідно технічних умов КП “Київміськсвітло” проектом передбачено перевлаштування мережі зовнішнього освітлення із встановленням нових металевих опор та заміною шафи управління зовнішнім освітленням. Також проектом передбачено перекладка ділянки мережі 10кВ.

У грудні 2013 року отримано позитивний висновок держаної експертизи. Реконструкція вул. Братської має розпочатись на початку 2014 року.

Теґі: , , , , , ,